Kim jesteśmy?

Produkujemy meble dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań. Proponujemy Ci nowoczesne rozwiązania, które ułatwią codzienne korzystanie z naszych produktów. Zawsze dostosowujemy je do miejsca i celu jaki mają spełniać. Sprawdź poszczególne działy lub zamów pomiar.

Jak działamy


pomiar

Pomiar i konsultacja

Mierzymy przestrzeń dla mebli oraz dokonujemy wstępnych założeń.
projekt

Projekt

Nasi projektanci zaproponują wygląd mebli oraz rozwiązań dla Ciebie.
produkcja

Produkcja

Produkujemy meble w wcześniej ustalonym terminie.
montaz

Montaż

Transportujemy i montujemy meble w Twoim domu.

Meble, które wykonujemy na wymiar:


Meble kuchenne na wymiar

– Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości kuchnie dopasowane do pomieszczenia i wymagań użytkowników. Nasze kuchnie, to połączenie wyjątkowego wzornictwa, funkcjonalności i wygody, wykończone w każdym możliwym stylu, od pięknie zdobionego,bogatego i ponadczasowego stylu angielskiego, po proste i gładkie współczesne formy.

Garderoby

– również wykonywane na wymiar, to marzenie każdej kobiety. Dobrze zaprojektowana i przemyślana przestrzeń garderoby pozwoli na pomieszczenie sporej ilości ubrań i drobiazgów, a wyposażenie dodatkowe (takie jak wieszaki na paski, wieszaki na spodnie czy kosze), podniosą komfort użytkowania.

Szafy, szafy wnękowe, zabudowy wnęk

– W naszej ofercie obok standardowych szaf wnękowych i wolnostojących z drzwiami przesuwnymi lub uchylnymi, posiadamy szafy i zabudowy wypełniające nawet najmniejsze zakamarki, które z pozoru, na pierwszy rzut oka nie wyglądają jak dodatkowe miejsca do przechowywania. Wykonujemy również zabudowy pomieszczeń ze skosami oraz zabudowy wnęk schodowych. Oferujemy szafy ubraniowe, szafy gospodarcze, szafy biurowe.

Meble łazienkowe

– łazienka jest szczególnym pomieszczeniem, które wymaga zastosowania nietypowych rozwiązań i innych niż w pozostałym pomieszczeniach materiałów. Dobrze wykonane meble łazienkowe są odporne na warunki panujące w łazience i świetnie znoszą np.: zachlapania.

Meble dziecięce i młodzieżowe na wymiar

– to nasi najbardziej wyjątkowi klienci, którzy od początku wiedzą jaki efekt chcą uzyskać.

Pojedyncze meble na zamówienie, czyli małe i średniej wielkości meble, które uzupełniają nasza ofertę. Ścianki telewizyjne, meble RTV, szafeczki nocne, stoliki kawowe, półki.

Meble biurowe na wymiar, gabinetowe.

Nasze miejsce pracy, obojętnie czy w biurze czy w domowym zaciszu wymaga odpowiedniego projektu i wykonania.

Tworząc nasze meble skupiamy się głównie na formie i funkcjonalności, to właśnie te dwie cechy decydują o zadowoleniu użytkownika. Dodatkowo, staramy się, aby każdy centymetr powierzchni został wykorzystany w 100%. Dzięki temu, mamy pewność, że nasze meble będą służyły naszym Klientom przez długie lata.